Pomóż Olimpii

Pomóż Olimpii, Olimpia pomoże tobie!

Na początku liczę na dobre serca mieszkańców powiatu jaworskiego i nie tylko, którzy mają i kochają ducha sportu oraz nie żałują pieniędzy na rozwój klubów sportowych.

W naszym regionie mamy wiele klubów sportowych, które zasługują na wsparcie kibiców i dofinansowanie. Coraz głośniej robi się o naszym II ligowym klubie „Olimpia jawor” i jedynym w powiecie żeńskim zespołem który już od blisko 30 lat istnieje na rynku siatkarskim. Jednakże chcielibyśmy się skupić na naszych najmłodszych zawodniczkach, naszych córkach, wnuczkach, bliskich, które u nas grają aby w przyszłości to one stanowiły podstawę naszego zespołu.

Zaczynamy szkolić dziewczynki od 8. roku życia. Bierzemy udział w turniejach ,,Kinder + Sport" po czym następnym ich krokiem w karierze siatkarek są młodziczki, kadetki, juniorki, aż do seniorek. W grupach tych, tj. młodziczki, kadetki, juniorki aktywny udział w treningach i rozgrywkach bierze udział ok. 80 zawodniczek. Utrzymanie tych 3 grup młodzieżowych to koszt rzędu ok. 185 tys. zł rocznie. W skład kosztów wchodzą: koszty transportu, wymiana sprzętu sportowego, wynajem hali na treningi i mecze, opłacenie sędziów, wynagrodzenie trenerów, zakup strojów sportowych. Do tej pory dodatkowe koszty za obozy szkoleniowe zimowe i letnie (ok. 100 dziewczynek) pokrywali rodzice. Chcielibyśmy jako klub zagwarantować szkolenie zawodniczek nieodpłatnie lecz do kwoty podanej powyżej musimy dołożyć ok. 40-45 tys. zł.

Powiat jaworski w ostatnich latach rozwija się bardzo dynamicznie, przez co przybywa firm, które mogłyby wspomagając klub otrzymać z naszej strony reklamę i poparcie. Za pomoc oferujemy wdzięczność oraz uśmiech naszej młodej kadry dziewcząt oraz - reklamę na naszej stronie internetowej www.Olimpia-Jawor.pl i fb Klub Sportowy ,,Olimpia" w Jaworze, reklamę na strojach zawodniczek i banery na hali sportowej gdzie odbywają się mecze. Do każdego sponsora podchodzimy z szacunkiem. Przygotujemy indywidualną ofertę za każdą pomoc , jaką jesteś nam w stanie przekazać.

Prosimy o wsparcie naszego apelu przez lokalne media, przez Jaworskich włodarzy miasta, jak i przez każdą osobę, której leży na sercu dobro piłki siatkowej w Jaworze.

Dla zainteresowanych kontakt: Prezes klubu Tomasz Szmydt tel. 609 896 949